Najlepsze obecnie oferty za 29 zł. Ile Internetu, rozmów i SMSów dają operatorzy? Sprawdźcie zestawienie.

Newsy

Operatorzy 0

 
Zapewne niejeden z Was stanął lub stanie przed wyborem odpowiedniej oferty od operatora komórkowego. Wśród nich najlepsze wydają się być te z rachunkiem lub na kartę, a opłata 29 zł za miesiąc wydaje się być rozsądną opcją. W poniższej tabeli zestawiłem dla Was najciekawsze obecnie propozycje sieci komórkowych na kartę lub z rachunkiem.
 
operatorzy
 
Zapytacie pewnie dlaczego w przeglądzie nie ma czołowych polskich operatorów np. T-Mobile, Plus czy Play. Otóż powyższa trójka, nie ma w swoim portfolio, typowych ofert z rachunkiem lub na kartę, które charakteryzowałyby się nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci i jeszcze pakietem danych. Zazwyczaj pojawiają się albo płatne wiadomości tekstowe albo płatny Internet.
 
Warto zauważyć, że przedstawione propozycje są bardzo podobne. Najbardziej jednak wyróżnia się obecnie Nju Mobile, które daje aż 10 GB Internetu. Najgorszy jest w tej stawce Viking Mobile z 4 GB. Osobiście korzystam z Virgin Mobile, ze względu na fakt, iż mogę zmieniać co miesiąc taryfy np. z 29 zł na 19 zł, według przewidywania użytkowania. Jest to bardzo elastyczna oferta.
 
źródło: własne

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x