Operatorzy 0

 
Zapewne niejeden z Was stanął lub stanie przed wyborem odpowiedniej oferty od operatora komórkowego. Wśród nich najlepsze wydają się być te z rachunkiem lub na kartę, a opłata 29 zł za miesiąc wydaje się być rozsądną opcją. W poniższej tabeli zestawiłem dla Was najciekawsze obecnie propozycje sieci komórkowych na kartę lub z rachunkiem.
 
operatorzy
 
Zapytacie pewnie dlaczego w przeglądzie nie ma czołowych polskich operatorów np. T-Mobile, Plus czy Play. Otóż powyższa trójka, nie ma w swoim portfolio, typowych ofert z rachunkiem lub na kartę, które charakteryzowałyby się nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci i jeszcze pakietem danych. Zazwyczaj pojawiają się albo płatne wiadomości tekstowe albo płatny Internet.
 
Warto zauważyć, że przedstawione propozycje są bardzo podobne. Najbardziej jednak wyróżnia się obecnie Nju Mobile, które daje aż 10 GB Internetu. Najgorszy jest w tej stawce Viking Mobile z 4 GB. Osobiście korzystam z Virgin Mobile, ze względu na fakt, iż mogę zmieniać co miesiąc taryfy np. z 29 zł na 19 zł, według przewidywania użytkowania. Jest to bardzo elastyczna oferta.
 
źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.