Galaxy S7

Można śmiało powiedzieć, że Samsung Galaxy S7 znów bryluje w świeci. Tym razem jednak nie będzie mowy o jego popisowej specyfikacji technicznej ani też o wyróżniających go bajerach zawartych w oprogramowaniu. Przyjrzymy się raczej kwestii estetycznej i wyłonimy zwycięski kolor jego szat. Tak, sprawdźmy jak najnowszy flagowiec koreańskiego producenta prezentuje się w swoich odsłonach.

 

 

Datę 21 stycznia już chyba każdy ma w swojej głowie. Czy tego chce, czy nie. To dzień oficjalnej zapowiedzi i ujawnienia przez Samsunga swojego modelu Galaxy S7 oraz S7 edge. Dowiedzieliśmy się już naprawdę sporo na tematy tych dwóch smartfonów, a 17-godzinna możliwość ciągłego odtwarzania wideo na jednym ładowaniu jest chyba wciąż najbardziej intrygującą kwestią. Ciągle jednak mało nam informacji na temat wyglądu zewnętrznego. Dzisiaj jednak ich liczba wzrośnie o jeden.

 

 

W Sieci ukazały się właśnie rendery ukazujące Samsunga Galaxy S7 w dwóch odsłonach: czarnej oraz złotej. Zasadniczym pytaniem jest: czy pojawi się również kolor srebrny? Samsung jednak postawił na dwa najbardziej uniwersalne kolory – czarny zawsze jest elegancki i stylowy, w złotym zaś Galaxy S6 prezentuje się świetnie, co potwierdza wielu posiadaczy, o dziwo, srebrnego modelu. Być może właśnie to jest przyczyną tymczasowej nieobecności trzeciego wariantu kolorystycznego. Niemniej, im więcej pojawia się zdjęć Galaxy S7, tym bardziej ma się wrażenie, że gdzieś to już widzieliśmy…

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.