Szukacie smartfonu z dostępem do akumulatora? W takim razie ta świetna strona będzie Waszym wybawieniem

Newsy

insignia5_bateria

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Producenci idą na łatwiznę. Dzisiaj znaleźć smartfona, w którym bez problemu możemy zdjąć klapkę i dostać się do akumulatora to jak szukanie igły w stogu siana. Od dłuższego czasu pisze się o tym w Sieci, a jeden programista postanowił wyjść na przeciw odpowiednim poszukiwaniom.

 

W tym celu stworzył on stronę internetową z bardzo ciekawie przedstawionym zbiorem niemalże wszystkich smartfonów z bezproblemową możliwością wymiany akumulatora. Tym samym nie tylko fani Androida mogą na nią zajrzeć. Oczywiście nie jest to jedynie spis tego typu urządzeń. Dodatkowo autor zastosował bardzo ciekawy system filtracji, a same smartfony prezentowane są za pomocą wykresu przedstawiającego zależność wielkości wyświetlacza od ceny. Oczywiście poszczególne dane wykresu możemy również ustalić według własnych potrzeb. Do tego możemy filtrować wyniki za pomocą kilku zagadnień. Zresztą, nie będę więcej opowiadał, sprawdźcie sami jak to wygląda: Klik!

 

Jedyna wada jaka może nam przeszkadzać to jednostki typowo amerykańskie. Tym samym, co byście nie musieli używać Google: 1 uncja to nieco ponad 28 gramów. Dajcie znać jak Wam podoba się tego typu pomysł.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x