Subskrypcje w Snapchacie? To bardzo prawdopodobne

Aplikacje

snapchat

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do tej pory Snapchat był aplikacją, której zawartość pojawiała się.. i znikała. Dla reklamodawców Snapchat nie był więc łakomym kąskiem, co jednak może się niedługo zmienić. Snapchat planuje bowiem wprowadzić aktualizację, która da użytkownikom możliwość subskrypcji ich ulubionych kanałów, na tę chwilę medialnych.

 

Ma to przede wszystkim ułatwić użytkownikom poszukiwanie interesujących ich treści na konkretnych kanałach. Na początek tę funkcję mają oferować ESPN oraz CNN. Całość ma przybrać bardzo prostą formę wizualną, tak żeby użytkownicy nie mieli żadnych problemów ze znalezieniem konkretnej informacji.

 

W przyszłości ta funkcja ma być dostępna dla szerszej społeczności. Tak więc jeśli interesują Cię konta konkretnych znajomych, to będziesz mógł je znaleźć w dużo łatwiejszy sposób, a wszystko to po kliknięciu przycisku subskrybuj.

 

Źródło: thenextweb


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x