samsung-gear-s2-press-169

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Posiadacie zegarek Samsung Gear S2? Jeśli tak, to zerknijcie po najnowszą aktualizację. 92 MB uaktualnienie OTA przynosi wiele nowych funkcjonalności, aplikacji oraz poprawę ogólnej wydajności smartwatcha.

 

Jedną z ciekawszych nowości będzie dodanie kilku nowych tarcz zegarka, które zainspirowane są pracami włoskiego projektanta – Alessandro Mendiniego. Po zainstalowaniu aktualizacji łatwo będziemy mogli wyszukiwać kontakty, sprawdzać powiadomienia – które będą w intuicyjny sposób wyświetlone w środku tarczy zegarka. Aktualizacja przynosi też ogólną poprawę wydajności oraz kilka mniejszych dodatków – np. dodawanie emotikon z poziomu klawiatury ekranowej zegarka.

 

Źródło: phonearena

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.