ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[WIT #38] Czy tak kiepskie zdjęcia będzie robił iPhone 7? – awantura o wpis Tima Cooka

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
iPhone 7
Tim Cook blurry photo

 
Do wydania iPhone’a 7 jeszcze trochę czasu pozostało. Tradycyjnie flagowca możemy się spodziewać we wrześniu tego roku. W Internecie jednak już krążą możliwe specyfikacje i plotki dotyczące smartfona.
 
Tym razem z pewnością zmieniony zostanie design, a przynajmniej lekko zmodyfikowany, jak to ma miejsce co 2 lata. Do tej pory najbardziej elektryzującą plotką jest informacja o pozbyciu się przez Apple wejścia 3,5 mm. Słuchawki będzie można podłączyć przez port Lightning lub bezprzewodowo. Ponadto urządzenie będzie działało na nowym procesorze A10 i ma być jeszcze bardziej smukłe.
 
Jeżeli chodzi o aparat, to jedyne co wiadomo to to, iż ma on nie wystawać tak jak w modelu 6S. Być może wiemy też coś więcej przez Tima Cooka. W tym tygodniu, prezes Apple wrzucił na Twittera fotografię wykonaną zapewne przez iPhone’a (zapewne na ten temat już coś słyszeliście). Spekuluje się, że może to być prototyp nadchodzącego flagowca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęcie jest bardzo złej jakości. Internauci nie zostawili suchej nitki na CEO firmy z Cupertino. Ten z kolei zaczął usuwać ich posty i ostatecznie skasował także swój wpis. Oczywiście w Internecie nic nie ginie, a fotografię z Super Bowl zrobioną przez Tima możecie zobaczyć poniżej.
 

 
Trzeba przyznać, że z marketingowego punktu widzenia jest to strzał w stopę. Nawet jeśli zdjęcie zostało zrobione jeszcze iPhone’m 6S (a nie „siódemką”), to potencjalny klient może się zastanowić nad kupnem tego smartfona. Z drugiej strony, każdemu może się najzwyczajniej zdarzyć zrobić kiepskie ujęcie. Jednak prezes Apple, nie powinien tak złej fotografii udostępniać publicznie.
 

źródło: własne, the guardian


WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Nie zainteresowany? – nie czytaj, ale daj innym, to tylko 2 posty w tygodniu.
źródło: the verge

Sprawdź najnowsze wpisy