Nie martwcie się brakiem Galaxy Note 5, specyfikacja Galaxy Note 6 jest bardziej zachęcająca

Newsy

galaxy-note-6spec

Samsung Galaxy Note 5 dostępny rozchodzi się już po świecie. Z wyjątkiem Polski. Niestety nasz kraj okazał się rynkiem wyłączonym ze sprzedaży najnowszego smartfonu z linii Galaxy Note. Mówi się trudno. Nie oznacza to jednak, że nie możemy mieć nadziei na pojawienie się na naszych terenach Galaxy Note 6. A specyfikacja wydaje się naprawdę zachęcająca.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Samsung Galaxy Note 6 jeszcze nie ma nawet swojej potencjalnej daty premiery, ale już możemy co nieco powiedzieć o jego specyfikacji technicznej. Dzięki przeciekowi z Weibo wiemy, że nadchodzący następna Galaxy Note 5 wyposażony zostanie w ekran o przekątnej aż 5,8 cala (to o 0,1 cala więcej niż poprzednik). Wyświetlacz wykonany jednak będzie w technologii Slim RGB AMOLED i cechować się będzie rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli i 1024 punktami nacisku.

 

Oprócz tego można tutaj mówić o 6 GBRAM, co jest wartością dwukrotnie większa niż w przypadku np. Galaxy S6. Galaxy Note 5 posiadał 4 GB RAM. Czy zatem jest się czym zachwycać? TouchWiz pracuje coraz lepiej, więc myślę, że to tylko „wartość dla samej wartość”. Choć w przypadku chęci zastąpienia laptopa czy tabletu, którego wykorzystujemy do pracy na arkuszach i innych wymagających aplikacjach 6 GB może się okazać zbawienne.

 

Note-6-rumored-specs

 

Aż w końcu nie sposób powiedzieć o 12 megapikselowej matrycy aparatu z systemem Super OIS Plus, co oznacza 5-osiową stabilizację obrazu. Oczywiście w Galaxy Note 6 nie zabraknie S Pena. Zabraknąć za to może slotu na kartę pamięci, gdyż przeciek informuje nas o 64 i 128 GB wersji pamięci wewnętrznej. Samsung zatem może postawić na wykorzystywanie chmury. O baterii niestety cisza. A szkoda, gdyż taki ekran i taka specyfikacja muszą być mocno energożerne.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x