ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nie trzeba sprzedawać nerki, by kupić Galaxy S7 oraz S7 edge. Znamy ceny!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxy-s1

Tak, znów ten Samsung, znów ten Galaxy, znów ten S7. Niestety taki to już jest gorący okres przedpremierowy, że przeciekami nakręca się hype na flagowe modele. Myślę jednak, że z dnia na dzień robią się one coraz ciekawsze. Tym razem również trafia do nas rozwiązanie jednej z najbardziej zagadkowych kwestii. Mianowicie ceny urządzenia.

Wiemy, że Samsung Galaxy S7 pojawi się w dwóch wersjach. Zwykłej oraz edge. Wiemy również, że wewnątrz urządzenia w zależności od regionu pojawi się albo Exynos 8890, albo Snapdragon 820. Aż wiemy nareszcie, że data zapowiedzi została ustalona na 21 lutego. Czego nie znamy? Cen! Choć teraz mogę Wam zdradzić, że zaskoczenia wielkiego nie ma.

Samsung Galaxy S7 w wersji 32 GB kosztować ma 699 dolarów, model z 64 GB pamięci wewnętrznej to wydatek rzędu 799 dolarów. Sprawa z Galaxy S7 edge wygląda podobnie – mniejsza pamięć 799 dolarów, większa 899 dolarów. Oczywiście na naszym rynku wystarczy dolary zmienić na euro… Co ciekawe, nie jest jednak do końca pewne czy Galaxy S7 na pewno pojawi się w wersji 64 GB. Mówi się o opcji 32 GB, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Moim zdaniem byłoby to w pełni wystarczające i eliminowałoby poważny minus poprzednika.

Cóż, zaskoczenia nie ma. Pamiętajcie o dodatkowym gadżecie przy zamówieniu przedpremierowym. A jeśli chcecie sobie odświeżyć i jeszcze raz zerknąć na palcującą się obudową smartfonu zapraszam tutaj.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy