ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

O aparacie w Xiaomi Mi 5 można powiedzieć jedno: SZCZĘKA OPADA

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Xiaomi mi5

Do oficjalnej zapowiedzi Xiaomi Mi 5 pozostało 12 dni. 24 lutego poznamy wszystkie informacje na temat tegorocznego flagowca chińskiego producenta oraz rozwiane zostaną nasze wątpliwości, co do ceny urządzenia i ilości dostępnych wariantów. Niemniej dziś jest kolejny dzień, który pokazuje nam praktyczne zastosowanie smartfonu. Konkretniej jego aparatu. I o ile ostatnio mogliśmy przyjrzeć się fotografii przedmiotu będącego w ruchu, tak teraz mamy okazję podziwiać szczegółowość.

Tak, to zdjęcie po raz kolejny udowadnia mi, że chiński producent jest w stanie znów wykosić konkurencję. Ostatnie zdjęcia Xiaomi Mi 5 możecie zobaczyć tutaj. Tym razem jednak przyjrzymy się bliżej dziełu, jakie wykonał dla nas Hugo Barra, jeden z dyrektorów Xiaomi. Umieścił on post na swoim Facebooku, w którym zachwyca się szczegółowością aparatu i nie umie się doczekać, aż sami przekonamy się o możliwościach 16 megapikselowej matrycy.

hugo barra mi 5

Na fotografii widzimy roślinę Sagowiec Odwinięty (Cycas revoluta) i przyznaję, że nie wygląda to jak zdjęcie zrobione smartfonem. Jak dla mnie jest rewelacyjne. Kolory są żywe, naturalne, a liczba detali potrafi zachwycić. Oczywiście wciąż mowa tutaj o fotografowaniu w świetnych warunkach oświetleniowych – jakość przy gorszych warunkach atmosferycznych oraz podczas nocnych wojaży może być przecież kompletnie inna.

Niemniej, czekam. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia w pełnej rozdzielczości zerknijcie pod tym linkiem na forum MIUI. Szczęka opada.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy