Instagram powie Ci wprost czy Twoje filmy chce ktokolwiek oglądać

Aplikacje

Instagram-Logo-HD-

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Instagram to platforma społecznościowa, która należy do Facebooka i zapewne o tym wie każdy. Podobnie użytkownicy są przyzwyczajeni do tego, że kolejne aktualizacje nie przynoszą rewolucyjnych zmian i tak też będzie tym razem. Niedawno mogliście poznać możliwość korzystania z wielu kont, a tym razem dowiecie się jaką nowością w ciągu kilku tygodni zostaniecie uraczeni.

 

Od razu ostrzegam, że rewolucji nie ma się co spodziewać, ale jako baczny obserwator Instagrama z poziomu Facebooka, zauważyłem, że na tytułowym portalu społecznościowym wszyscy stawiają przede wszystkim na lajki, komentarze i jak największą ilość hashtagów. Ledwie garstka osób korzysta z Instagrama jako miejsca, na którym może po prostu składać swoje wspomnienia. Tym samym nikogo nie powinna dziwić następująca aktualizacja:

 

instagram licznik wyswietlen filmow filmy wideo statystyka

 

Tak, Wasze filmy będą teraz miały naliczane wyświetlenia. Kolejna statystyka pozwalająca stwierdzić jak bardzo ktoś jest sławny, popularny lub jak bardzo głupie nagranie wrzucił na ten portal. Kiedy pojawi się ta nowość? Według autorów, w ciągu kilku tygodni.

 

Oczywiście potraktujcie ten wpis z przymrużeniem oka, ale nie możecie zaprzeczyć, że wśród Waszych znajomych na Instagramie nie znajdzie się choć jedna osoba, która pasowałaby do powyższego profilu.

 

 

 

źródło: androidandme


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x