Lara Croft Go

Promocje kochamy wszyscy. A te w Sklepie Play bywają naprawdę świetnie. Nieraz mamy szansę ustrzelić program, na który polujemy już od dłuższego czasu czy grę, których ceny bywają nieco za wysokie biorąc pod uwagę ich mobilność (z wyłączeniem tytułów przeznaczonych na Nvidia Shield). Niemniej 80% obniżki to wystarczający powód, by wydać parę złotych. Zwłaszcza, że główną bohaterką jest Lara.

 

Lara Croft GO, czyli jedna z ciekawszych gier dostępnych na Androida właśnie doczekała się super obniżki. 80% w dół daje nam oszczędność kilkudziesięciu złotych i sprawia, że z naszego konta ubędzie jedynie 5,54 zł. Produkcja Square Enix Ltd zapewnia nie tylko przygodę w pełnym niebezpieczeństw i tajemniczych artefaktów świecie, ale również odpowiednią porcję łamigłówek do rozwiązania.

 

 

Czy warto? Zdecydowanie tak! Być może nie polecałbym tej gry wszystkim, gdyby przyszło za nią zapłacić pełnowartościową cenę. Tym razem jednak to produkcja z kosza „gry za piątkę”, a tych pieniędzy z pewnością nie będziemy żałować, kiedy wraz z współpasażerami komunikacji miejskiej odkryjemy tajemniczy sekret rozwiązując pełną dramaturgii zagadkę.

 

POBIERZ

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.