Wygląda na to, że LG jest już gotowe do rozpoczęcia wdrażania LU3200 na rynek. Ich dziełem jest telefon z dotykowym wyświetlaczem, procesorem Snapdragon, 5 megapikselowym aparatem fotograficznym, tunerem telewizyjnym, wyświetlaczem WVGA AMOLED oraz Androidem 2.1 na pokładzie. Specyfikacja jest trochę podobna do Nexusa One. Pracownicy LG zadbają również o to, żeby na wypuszczenie telefon wyposażony był w trochę aplikacji od producenta. Z początku mają to być aplikacje dostępne tylko ze sprzętem, ale podobno później będą ogólnodostępne.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Deadline związany z wydaniem telefonu ustalono na drugi kwartał bieżącego roku. Szersza specyfikacja jak na razie nie jest znana, ale jeśli tylko cokolwiek się pojawi z pewnością zostaniecie o tym poinformowani.
Jacek Niesobski