galaxys7

Do oficjalnej zapowiedzi Samsunga Galaxy S7 pozostało dziesięć dni. To bardzo niewiele czasu, zważywszy, że w Internecie z dnia na dzień pojawia się na temat flagowca coraz więcej informacji. Dzisiejsze źródło podaje, że decydując się na zakup najnowszego modelu koreańskiego producenta nieco wcześniej, czyli przed datą pojawienia się na sklepowych półkach jesteśmy w stanie zgarnąć mały, bardzo cenny bonus.

 

Galaxy S7 ma być swoim poprzednikiem ubranym w jeszcze lepsze szaty. Również otrzymamy 5,1 calowy wyświetlacz, skaner linii papilarnych umieszczony w przycisku Home oraz wystający obiektyw aparatu (choć nad tym Samsung zdecydowanie popracował). Niemniej to wszystko już wiemy. Czego nie wiemy, to fakt, że w Holandii składanie zamówień przedsprzedażowych ma się odbyć już tego samego dnia, co prezentacja. 21 lutego zatem rozpocznie się wysyłanie zgłoszeń, 11 marca zaś magazyny mają opuścić pierwsze modele przeznaczone dla klientów.

 

O czym jednak jeszcze wartość wspomnieć to pewien dość cenny gratis dla wszystkich zamawiających. Otóż deklarując swój zakup w dniach 21 lutego –  11 marca kompletnie za darmo otrzymuje się Samsung Gear VR! Trzeba przyznać, że koreański producent ma gest. Pozostaje jednak pytanie czy oferta ta obejmie cały świat, czy jest to tylko plotka pochodząca z Holandii. Jeśli pogłoski te okażą się prawdziwe, można nawet przełknąć horrendalną cenę – przypuszczalnie aż 650 euro. Ale to Samsung, wiecie, nie Xiaomi.

 

PS. Widzieliście już prawdziwe zdjęcia urządzenia?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.