ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG potwierdza na zdjęciu! – ekran LG G5 z taką samą funkcją jak Galaxy S7!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
lg g5 modularny smatfon adsksl
LG G5

 
Od jakiegoś czasu Internet zalewany jest informacjami dotyczącymi LG G5. Ostatnio pisaliśmy Wam np. o zdjęciach smartfonu w etui. LG G5 zostanie pokazany dzień przed targami MWC w Barcelonie – 21 lutego. Tego samego dnia konkurenci zaprezentują Samsunga Galaxy S7. Jest więc na co czekać!
 
Dzisiejsze informacje na temat flagowca LG pochodzą od samej firmy. Przedsiębiorstwo na Facebook’u umieściło grafikę, którą możecie zobaczyć poniżej. Prezentuje ona nową funkcję ekranu „Always On”. Zobaczymy tutaj datę, godzinę i ikony powiadomień. Zawsze włączony ekran zapewne będzie pożerał nieco więcej baterii, jednak raczej nie powinny być to znaczące ilości. Podobną funkcje zaprezentuje Samsung w modelu Galaxy S7, co zostało potwierdzone znakami handlowymi. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
 

 
Przypomnijmy, że LG G5 będzie inny niż poprzednie flagowce firmy. Spółka zrezygnowała z przycisków z tyłu telefonu, teraz pojawią się one z boku. Z kolei na dole urządzenia znajdzie się „wyjmowalna część” – całkiem możliwe, że umożliwi nam ona wymianę baterii. Wspomnijmy jeszcze o obudowie, która będzie wykonana z aluminium.
 
źródło: phonearena
Totalna obniżka ceny LG G4!

Sprawdź najnowsze wpisy