ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czy to skrzyżowanie Meizu MX5 z iPhone’m 6? Nie, to HTC One M10 – krytyka mediów

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
htc one m10 perfume koncept render
htc one m10 perfume evan blass evleaks

 
Przed nami MWC i dwie gorące premiery w postaci Galaxy S7 i LG G5. Niestety podczas tego wydarzenia nie zobaczymy najnowszego modelu HTC, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie w marcu. Jedno jest pewne, flagowiec od firmy zbliża się, ponieważ w Internecie można zaobserwować coraz więcej wycieków na jego temat.
 
Topowy model One A9 okazał się dla firmy nieco kontrowersyjny, gdyż zaprezentował on odmieniony design, oceniany przez krytyków jako kopiujący iPhone’a 6. Zachodnie media nie zostawiły na firmie suchej nitki, jednak produkt okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż jego sprzedaż była co najmniej przyzwoita.
 

 
Teraz HTC próbuje iść dalej i na bazie już utartego schematu, chce wydać smartfona, który nawiązuje do wspomnianej stylistyki. Ostatnio widzieliśmy zdjęcie prezentujące telefon, które możecie raz jeszcze zobaczyć w tym wpisie. Dodatkowo pojawił się render urządzenia, o którym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem krytycy zarzucają spółce kopiowanie modelu Meizu MX5 i ponowie iPhone’a 6. Czy negatywne komentarze pojawiające się w Internecie dotyczące designu smartfonów tej firmy są słuszne? Spójrzcie zresztą sami na render i napiszcie w komentarzach co o tym myślicie.
 
Przypomnijmy, że prawdopodobna specyfikacja urządzenia to: 5,2-calowy ekran QHD, procesor Snapdragon 820, aparat 12 MPx.
 
źródło: własne

Sprawdź najnowsze wpisy