Nokia pojawi się na MWC! Czy pokaże smartfona z Androidem?

Newsy

Nokia

 
Nokia od momentu rozstania się z Microsoftem nie mogła sprzedawać smartfonów pod tą marką, aż do roku 2016. W tym okresie kończy się zakaz narzucony przez obecnego wydawcę Lumii. Zatem można oczekiwać jakiegoś ruchu od firmy, tym bardziej, że zobaczyliśmy już jakiś czas temu tablet Nokia N1. Rzekomy smartfon ma być nazwany C1.
 
Ostatnio dowiedzieliśmy się, że firma zaprezentuje się na MWC w Barcelonie od 22 do 25 lutego. Niestety wygląda jednak na to, iż raczej nie zobaczymy wtedy wspomnianego albo raczej kilku smartfonów z Androidem. Spółka pracuje obecnie także nad innymi projektami i być może przedstawi je podczas wydarzenia. Przedsiębiorstwo potwierdziło, że zobaczymy np. „Netguard Security Management”, które ma zwiększyć bezpieczeństwo sieci. Inną nowością pokazaną przez Nokię będzie LTE-A Pro, którego prędkość będzie 2-3 razy szybsza niż obecnie.
 
Pozostaje nam zatem poczekać na odpowiedni moment. Prędzej czy później Nokia pokaże smartfon z Androidem.
 
źródło: gizmochina
Sony Xperia Z5 Premium w bardzo niskiej cenie!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x