Samsung-Galaxy-S7-Battery-Life-What-to-Expect

Samsung Galaxy S7 jest ostatnio głównym bohaterem większości plotek, jakie pojawiają się w Internecie. Do oficjalnej zapowiedzi pozostały jeszcze dwa tygodnie, a więc nic dziwnego, że coraz więcej informacji zaczyna trafiać w nasze ręce. Tym razem rozwikłaliśmy zagadkę baterii – czy taka pojemność akumulatora na pewno wystarczy?

 

Nie tak dawno temu mogliśmy przeczytać o tym, jak Samsung Galaxy S7 jest w stanie wytrzymać 17 godzin ciągłego odtwarzania wideo. Nie podano jednak konkretnej pojemności baterii – choć mówi się, że koreański producent zdecydował się na umieszczenie akumulatora wielkości 3000 mAh. Jednakże to mniejszy ekran, a więc i mniej pobór energii. Co w przypadku większego brata? Bateria powinna być znacznie większa.

 

fcc-s7-edge-battery

 

Jak jest w rzeczywistości? Można powiedzieć, że jest nieco lepiej. Samsung Galaxy S7 edge wyposażony został w akumulator o pojemności 3600 mAh. Widzimy zatem, że producent wyciągnął wnioski z baterii umieszczonej w Galaxy S6 edge+, która cechowała się 3000 mAh. Wszak 600 mAh piechotą nie chodzi, a przy tak dużych ekranach o takiej rozdzielczości liczą się przecież każde minuty. Ciekawe jak w teście ciągłego odtwarzania wideo wypadłaby wersja Edge…?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.