ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung nie zawodzi. Bateria w Galaxy S7 edge powinna nam zapewnić komfortowe użytkowanie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Samsung-Galaxy-S7-Battery-Life-What-to-Expect

Samsung Galaxy S7 jest ostatnio głównym bohaterem większości plotek, jakie pojawiają się w Internecie. Do oficjalnej zapowiedzi pozostały jeszcze dwa tygodnie, a więc nic dziwnego, że coraz więcej informacji zaczyna trafiać w nasze ręce. Tym razem rozwikłaliśmy zagadkę baterii – czy taka pojemność akumulatora na pewno wystarczy?

Nie tak dawno temu mogliśmy przeczytać o tym, jak Samsung Galaxy S7 jest w stanie wytrzymać 17 godzin ciągłego odtwarzania wideo. Nie podano jednak konkretnej pojemności baterii – choć mówi się, że koreański producent zdecydował się na umieszczenie akumulatora wielkości 3000 mAh. Jednakże to mniejszy ekran, a więc i mniej pobór energii. Co w przypadku większego brata? Bateria powinna być znacznie większa.

fcc-s7-edge-battery

Jak jest w rzeczywistości? Można powiedzieć, że jest nieco lepiej. Samsung Galaxy S7 edge wyposażony został w akumulator o pojemności 3600 mAh. Widzimy zatem, że producent wyciągnął wnioski z baterii umieszczonej w Galaxy S6 edge+, która cechowała się 3000 mAh. Wszak 600 mAh piechotą nie chodzi, a przy tak dużych ekranach o takiej rozdzielczości liczą się przecież każde minuty. Ciekawe jak w teście ciągłego odtwarzania wideo wypadłaby wersja Edge…?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy