qualcomms-snapdragon-820-reportedly-leaked

Snapdragon 820 jest jedną z najciekawszych premier tego roku, mimo iż wcale nie jest smartfonem. Procesor ten już nam nieraz pokazał swoją drapieżną moc w benchmarkach. Oczywiście są to tylko liczby, lecz widząc z jaką łatwością kładzie on swoich przeciwników na łopatki nie sposób o tym nie wspomnieć. Dziś jednak podejdziemy do tematu testu z innej strony. Mianowicie grafiki.

 

 

SD820-Benchmarks

 

 

Najnowsze dzieło Qualcomma i Samsunga zapowiada się jako niezwykle mocny zawodnik. Na przykład tutaj widzimy, jak we wnętrzu Samsunga Galaxy S7 gromi przeciwników. Skupmy się jednak na najnowszych wiadomościach, jakie wyciekły GFXBench w kwestii wydajności grafiki. Widzimy, że Snapdragon 820 z łatwością prześcignął Samsunga Galaxy Note 5, a i nawet od iPhone’a 6 Plus jest ciut lepszy. Trzeba jednak przyznać, że produkt Apple idzie z nim łeb w łeb.

 

Phone-Specs

 

Co jednak ciekawe, patrząc na screen z pokazaną specyfikacją techniczną widzimy, że nie wykorzystano do testu flagowego modelu Samsunga. Snapdragon 820 znajdował się w 6,2 calowym smartfonie z 4 GB RAM, 20 megapikselowym aparatem oraz Androidem 6.0 na pokładzie. Czyżby to był LeTV Le Max Pro?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.