Jak bardzo wodoodporny będzie Samsung Galaxy S7? Nie liczyłbym na pływanie z nim

Newsy

Galaxy S7

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dzisiaj Adam poinformował Was o pojawieniu się w Sieci informacji, które potwierdzają, że Samsung Galaxy S7 może być wodoodporny. Poznaliśmy również wygląd tego smartfonu i tak łączę wszelkie fakty i dochodzę do wniosku, że za bardzo nastawiamy się na tę cechę zestawioną z nadchodzącym flagowcem Samsunga.

 

Tym samym co wiemy dokładnie? Galaxy S7 i odmiana Edge z pewnością będą miały wodoodporne tacki na kartę SIM oraz mikrofony. Jednak czy to świadczy o tym, że całe urządzenia również nie będą bały się wody? Oczywiście to właśnie wspomniane wcześniej elementy są głównymi powodami zamoczeń mobilnych urządzeń, ale do rzeczy. Należy pamiętać, że tacka na kartę SIM w przypadku Galaxy S7 najprawdopodobniej będzie dotyczyła również hybrydowego złącza SIM/MicroSD. To dodatkowo wymaga zabezpieczenia przed wilgocią. Tym samym uważam, że nadchodzący flagowiec będzie równie wodoodporny, co jedna ze starszych odmian Moto G, która również posiadała niektóre elementy zabezpieczone przed wilgocią, ale ostatecznie Motorola nie określiła tego modelu jako nadającego się do pływania razem z nim.

 

Tym samym jedyne czego spodziewam się w przypadku Galaxy S7 to określenia wodoszczelny, ale nie wodoodporny. Chociaż stali Czytelnicy powinni wiedzieć, że co do tego mam swoje upodobania.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x