ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[AKTUALIZACJA – KOLEJNE ZDJĘCIE!] Koniec z renderami! Galaxy S7 pokazany na prawdziwym zdjęciu

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
galaxys7 11

Wiecie, co się wydarzy 21 lutego? Podpowiem, że nie będzie to koniec świata. Wręcz coś przeciwnego. To dzień, w którym Samsung ma zamiar zaprezentować światu nowy flagowy model serii Galaxy S. Jesteśmy zatem coraz bliżej dnia, w którym rozjaśnią się wszystkie niedomówienia i poznamy najważniejsze szczegóły. Zobaczyć smartfon jendak możemy już teraz, prawdziwe zdjęcie właśnie trafiło do Sieci!

Niestety nie jest to zdjęcie 360 stopni i nasze oczy nie ujrzą urządzenia w pełnej krasie. Można jednak powiedzieć, że tygryski dostaną to, co lubią najbardziej – tył. Bowiem Samsung Galaxy S7 został nam pokazany od strony pokrywy baterii. Niemniej nie umniejsza to wrażenia, jakie on wywołuje. Wszak wielu z nas czekało na prawdziwe zdjęcie i miało dość karmienia renderami!

galaxy s7 tyl

Fotografia potwierdza to, co już dowiedzieliśmy się wcześniej. W oczy na pewno rzucają się zaokrąglone krawędzie urządzenia. Następnie widzimy, że obiektyw aparatu tylko delikatnie wychyla się z plecków smartfonu – w Galaxy S6 był on znacznie bardziej wysunięty, co uniemożliwiało położenie go na płasko. Trudno jednak powiedzieć jaki materiał został użyty do produkcji – czy na pewno jest to szkło, czy tylko świetnie wypolerowany plastik. Ramki aluminiowej za to nie można nie zauważyć i co do jej obecności wątpliwości nikt nie powinien mieć.

Czekam zatem na MWC z jeszcze większymi wypiekami na twarzy – to będzie ostra rywalizacja. Choć patrząc na przypuszczalne ceny Galaxy S7 – 740 dolarów i Galaxy S7 edge – 890 dolarów, śmiem twierdzić, że konkurencja wypadnie w tej kwestii zdecydowanie korzystniej.

[AKTUALIZACJA]

Czuję niepohamowaną przyjemność pokazania Wam jeszcze jednego zdjęcia urządzenia. Tym razem jest to przód Galaxy S7 edge, na którym widzimy również rewelacyjny wynik w benchmarku – 134704 punktów. Oczekiwanie rośnie z minuty na minutę!

Samsung-Galaxy-S7-Edge-Noir

źródło: GSM Arena

źródło: Droid Life

Sprawdź najnowsze wpisy