htc one m10 perfume koncept grafika 123

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zostawmy gdzieś z boku Samsunga Galaxy S7 i LG G5. Nimi już za dwa tygodnie będziemy mogli się albo zachwycać albo załamywać. Skupmy się na HTC, które walczy o swój byt na mobilnym rynku. Wczoraj przedstawiłem Wam dosyć negatywnie nastawiony artykuł w stosunku do nadchodzącego tajwańskiego flagowca, ale zawsze mogę swoje zdanie zmienić.

 

Tylko czy to zrobię? Póki co nie. Fakt, przyznaję w tytule, że Perfume może być ciekawy, ale to nie oznacza, że się przekonałem do niego. W takim razie co nowego wiemy? Jeden z użytkowników XDA Developers postanowił pokazać Internautom to, co on wie na temat następcy One M9. Zacznijmy od samego rendera:

 

htc one m10 perfume koncept render

 

To co widzicie powyżej to nie jest oficjalna grafika prasowa od HTC, a tzw. „mock up”, a więc atrapa, która została stworzona na bazie posiadanych informacji. Zanim przejdę do ujawnionych szczegółów, zobaczcie jak wygląda front jeśli wkleimy do niego One A9 (zwróćcie uwagi na ramki):

 

htc one m10 perfume koncept render one a9

 

Tym samym pokazuje się pierwsza „zaleta” HTC Perfume, czyli zdecydowanie mniejsze ramki w stosunku do poprzednika. Nadchodzący flagowiec ma mierzyć podobnie, co One M9, a w tych samych wymiarach mieścić 5,2-calowy wyświetlacz. Jak również możecie zauważyć, zabraknie loga firmy na froncie.

 

Dodatkowo autor tych grafik ujawnił duże zaangażowanie HTC w aparat, a także możliwą zmianę nakładki Sense, której ostatecznie bliżej będzie do czystego Androida aniżeli tego, co właśnie znamy.

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.