Moto by lenovo

 
Marki, które były ikonami telefonii komórkowej, takie jak Nokia czy Motorola odchodzą powoli w niepamięć. Ta pierwsza przejęta przez Microsoft, być może powróci w tym roku. Ta druga została wchłonięta przez Lenovo. Całkiem możliwe, że nowe smartfony od dawnego amerykańskiego giganta będą się nazywały „Moto by Lenovo”.
 
Moto by lenovo
 
Według informacji pojawiających się do tej pory, urządzenia mamy zobaczyć w lipcu 2016 roku. Podobno mają one posiadać ekrany nie mniejsze niż 5 cali oraz czytniki linii papilarnych. Warto dodać, że nowa Moto G powinna też konkurować ceną.
 
Moto by lenovo
 
Na poniższych zdjęciach widzimy dwa rodzaje smartfonów. Pierwsze wyglądają na wykonane z aluminium, a ich design coś mi przypomina (będzie to być może nowa Moto X?). Drugie z kolei prezentują prawdopodobną nową wersję Moto G. Oczywiście pamiętajmy, że fotografie przedstawiają prototypy, więc do lipca wszystko może się zmienić.
 
źródło: phonearena

Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.