Zdjęcia smartfonów Moto by Lenovo wyciekły!

Newsy

Moto by lenovo

 
Marki, które były ikonami telefonii komórkowej, takie jak Nokia czy Motorola odchodzą powoli w niepamięć. Ta pierwsza przejęta przez Microsoft, być może powróci w tym roku. Ta druga została wchłonięta przez Lenovo. Całkiem możliwe, że nowe smartfony od dawnego amerykańskiego giganta będą się nazywały „Moto by Lenovo”.
 
Moto by lenovo
 
Według informacji pojawiających się do tej pory, urządzenia mamy zobaczyć w lipcu 2016 roku. Podobno mają one posiadać ekrany nie mniejsze niż 5 cali oraz czytniki linii papilarnych. Warto dodać, że nowa Moto G powinna też konkurować ceną.
 
Moto by lenovo
 
Na poniższych zdjęciach widzimy dwa rodzaje smartfonów. Pierwsze wyglądają na wykonane z aluminium, a ich design coś mi przypomina (będzie to być może nowa Moto X?). Drugie z kolei prezentują prawdopodobną nową wersję Moto G. Oczywiście pamiętajmy, że fotografie przedstawiają prototypy, więc do lipca wszystko może się zmienić.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Samsung Galaxy S6 w niższej cenie


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x