Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Dziś możecie skorzystać z obniżki na GTA: Chinatown Wars. Obecna cena gry to 9,99 zł. Tytuł ten posiada średnią ocen na poziomie 4,3. Poniższy zrzut ekranu prezentuje wspomnianą grę. Oczywiście czas przeceny jest ograniczony.
 
GTA Chinatown Wars
 
Dodatkowo przypomnę, że niedawno pisałem, w jaki sposób można zdobyć płatną aplikację za darmo. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.
 
źródło: własne
Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.