ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Evan Blass zdradza wygląd kolejnego flagowa HTC – poznajcie Perfume

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one m9 a9 marshmallow android 6.0 6.0.1

LG oraz Samsung już niedługo przedstawią swoje najnowsze flagowe modele, których zadaniem będzie zawojować mobilnym rynkiem w tym roku. Sony stosunkowo niedawno przedstawiło całą serię Xperia Z5 i zapewnia, że rezygnuje z półrocznej ważności flagowców. A co z HTC?

Po raz kolejny słyszymy o dużych zmianach. Tym razem związanych z One A9, który dobrze przyjął się na rynku. Oczywiście o Perfume wiemy już stosunkowo wiele, ale nie wiemy jak będzie wyglądał. HTC chce zrezygnować miedzy innymi z głośników BoomSound i postawić wszystko na wspomnianym wcześniej One A9, który ma być wyznacznikiem nowego designu Tajwańczyków. Jednak co to dokładnie oznacza? Wielu z Was uważa, ze nic dobrego i tez sie z tym zgadzam, gdyż to nie wygląd urządzeń HTC jest problemem. W takim razie poznajcie Perfume, którego ujawnił Evan Blass:

 

Rzeczywiscie widać tutaj nawiązanie do One A9, zniknęły głośniki BoomSound, a na deser pojawił sie czytnik linii papilarnych. Jakość zdjęcia niestety wiele nie pokazuje, ale mozna stwierdzić, ze szykuje się mała rewolucja.

W takim razie kiedy poznamy następcę One M9? Na pewno ńie na targach Mobile World Comgress, a na osobnym wydarzeniu. Barcelona pozostaje dla Samsunga i LG.

Sprawdź najnowsze wpisy