Wracamy do ery cegieł – oto etui z ogromnym akumulatorem, które chętnie kupiłbym dla Samsunga Galaxy S6 Edge+

Newsy

zerolemon samsung galaxy s6 edge+ 85000 mah note 5

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nie jestem fanem różnych etui, które niepotrzebnie zasłaniają, pogrubiają i nie zawsze chronią urządzenie przed upadkami, zadrapaniami i tak dalej. Jednak właśnie sobie przypomniałem firmę ZeroLemon, której oferta wygląda naprawdę imponująco, ale wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.

 

Producent akcesoriów właśnie przymierza się do przedstawienia „etui”, a raczej dodatkowej obudowy. Co w niej niesamowitego? Oczywiście wbudowany powerbank o pojemności 8500 mAh. Skierowana jest ona dla Samsunga Galaxy S6 Edge+ oraz Galaxy Note 5, ale podobne rozwiązanie znajdziemy również dla LG G4. W przypadku posiadania Galaxy S6 lub odmiany Edge, możecie liczyć „jedynie” na etui z akumulatorem o pojemności 3500 mAh. Mimo wszystko wróćmy do propozycji dla najnowszych urządzeń Samsunga. Ile takie etui ma kosztować? Zanim jeszcze nie została usunięta oferta z Amazonu to firma życzyła sobie… 240 złotych za taki dodatek. Czy to dużo? Można kupić zdecydowanie tańsze i bardziej pojemne powerbanki, ale czy to to samo? Nie do końca.

 

Etui zawsze możemy nosić na urządzeniu i nie męczymy się z kablem. Jednak wtedy z pewnością nie schowamy urządzenia do kieszeni, a więc jedyne, co mi przychodzi do głowy to fani długich spacerów po górach, lasach, podczas których nosimy plecak i tam właśnie będziemy trzymać taki zestaw.

 

 

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x