lg g5 etui jasdjkasdkjadskj

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Targi Mobile World Congress za 17 dni będą na ustach wszystkich fanów technologii, głównie tej mobilnej. Sporo osób czeka na premierę Galaxy S7, ale nie zapominajmy, że przed Samsungiem swoją konferencję ma LG, które nie chce być gorsze i zaprezentuje następcę G4.

 

Jednak co tak naprawdę wiemy o G5? Producent bardzo dobrze skrywa swoje tajemnice – w przeciwieństwie do Samsunga. Mimo wszystko doskonale wiemy, że LG poniekąd chce zerwać z dotychczasowym designem. Co się zmieni? Jeśli nie widzieliście poprzednich plotek i różnych nieoficjalnych informacji, grafik to rzućcie okiem na to, co znajduje się w etui na powyższej grafice jak i tych poniższych:

 

 

Więcej zdjęć znajdziecie na Amazonie, gdzie oferowane jest to etui: Klik! Jednak do rzeczy. LG na pewno rezygnuje z klawiszy regulujących natężenie dźwięku umieszczonych z tyłu – wracają one na krawędź urządzenia. Wciąż na tylnej powierzchni zostaje przycisk do odblokowywania smartfonu, który zapewne zostanie połączony z czytnikiem linii papilarnych. Jednak wiele zmienia się w zakresie aparatu. Podwójny moduł zostanie połączony z dwoma diodami doświetlającymi – tej samej barwy – a także laserowym autofocusem.

 

Zmiany stosunkowo ambitne i ryzykowne, gdyż każda większa zmiana w stosunku do poprzednika się z tym wiąże. Jednak widząc taki tył urządzenia to mam nadzieję, że G5 będzie robiło naprawdę dobre zdjęcia.

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.