Etui LG G5 po raz kolejny zdradza i potwierdza wygląd nadchodzącego flagowca

Newsy

lg g5 etui jasdjkasdkjadskj

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Targi Mobile World Congress za 17 dni będą na ustach wszystkich fanów technologii, głównie tej mobilnej. Sporo osób czeka na premierę Galaxy S7, ale nie zapominajmy, że przed Samsungiem swoją konferencję ma LG, które nie chce być gorsze i zaprezentuje następcę G4.

 

Jednak co tak naprawdę wiemy o G5? Producent bardzo dobrze skrywa swoje tajemnice – w przeciwieństwie do Samsunga. Mimo wszystko doskonale wiemy, że LG poniekąd chce zerwać z dotychczasowym designem. Co się zmieni? Jeśli nie widzieliście poprzednich plotek i różnych nieoficjalnych informacji, grafik to rzućcie okiem na to, co znajduje się w etui na powyższej grafice jak i tych poniższych:

 

 

Więcej zdjęć znajdziecie na Amazonie, gdzie oferowane jest to etui: Klik! Jednak do rzeczy. LG na pewno rezygnuje z klawiszy regulujących natężenie dźwięku umieszczonych z tyłu – wracają one na krawędź urządzenia. Wciąż na tylnej powierzchni zostaje przycisk do odblokowywania smartfonu, który zapewne zostanie połączony z czytnikiem linii papilarnych. Jednak wiele zmienia się w zakresie aparatu. Podwójny moduł zostanie połączony z dwoma diodami doświetlającymi – tej samej barwy – a także laserowym autofocusem.

 

Zmiany stosunkowo ambitne i ryzykowne, gdyż każda większa zmiana w stosunku do poprzednika się z tym wiąże. Jednak widząc taki tył urządzenia to mam nadzieję, że G5 będzie robiło naprawdę dobre zdjęcia.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x