Etui LG G5 po raz kolejny zdradza i potwierdza wygląd nadchodzącego flagowca

Łukasz Pająk Newsy 2016-02-04

lg g5 etui jasdjkasdkjadskj

 

Targi Mobile World Congress za 17 dni będą na ustach wszystkich fanów technologii, głównie tej mobilnej. Sporo osób czeka na premierę Galaxy S7, ale nie zapominajmy, że przed Samsungiem swoją konferencję ma LG, które nie chce być gorsze i zaprezentuje następcę G4.

 

Jednak co tak naprawdę wiemy o G5? Producent bardzo dobrze skrywa swoje tajemnice – w przeciwieństwie do Samsunga. Mimo wszystko doskonale wiemy, że LG poniekąd chce zerwać z dotychczasowym designem. Co się zmieni? Jeśli nie widzieliście poprzednich plotek i różnych nieoficjalnych informacji, grafik to rzućcie okiem na to, co znajduje się w etui na powyższej grafice jak i tych poniższych:

 

 

Więcej zdjęć znajdziecie na Amazonie, gdzie oferowane jest to etui: Klik! Jednak do rzeczy. LG na pewno rezygnuje z klawiszy regulujących natężenie dźwięku umieszczonych z tyłu – wracają one na krawędź urządzenia. Wciąż na tylnej powierzchni zostaje przycisk do odblokowywania smartfonu, który zapewne zostanie połączony z czytnikiem linii papilarnych. Jednak wiele zmienia się w zakresie aparatu. Podwójny moduł zostanie połączony z dwoma diodami doświetlającymi – tej samej barwy – a także laserowym autofocusem.

 

Zmiany stosunkowo ambitne i ryzykowne, gdyż każda większa zmiana w stosunku do poprzednika się z tym wiąże. Jednak widząc taki tył urządzenia to mam nadzieję, że G5 będzie robiło naprawdę dobre zdjęcia.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x