greenify-donation-apk

Szybko padająca bateria w smartfonie to bolączka, która dotyka wielu użytkowników. Można sobie radzić wyłączając połączenie z Internetem, można również ograniczyć jasność ekranu, można nie używać energożernych aplikacji, ale można i skorzystać z takich, których zadaniem jest pomoc w gospodarowaniu energii. Greenify jest jedną z nich.

 

Aplikację Greenify kojarzą z pewnością użytkownicy urządzeń zrootowanych, również tych z zainstalowanym xposed.  Najnowsza aktualizacja programu przynosi wiele ciekawych usprawnień, z których skorzystać mogą wszyscy – nie tylko ci ze zmodowanym smartfonem. Wersja 2.8 przynosi ze sobą lepsze działania drzemki w Androidzie Marshmallow – . Aplikacje będą pobierać jeszcze mniej energii, a nasz wygaszony telefon wytrzyma znacznie dłużej.

 

Jeśli zatem chcielibyście spróbować jak działa Greenify na Waszym urządzenie (nieważne czy zrootowanym czy nie!) warto pobrać najnowszą wersję aplikacji. Wystarczy kliknąć tutaj, by przejść do Sklepu Play.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.