LG V10

 
LG V10 jest dostępny na rynku światowym od kilku miesięcy. W Polsce miał swoją premierę w styczniu. Charakteryzuje się on dwoma ekranami z przodu, co jest nietuzinkowym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach. Co więcej, LG „chwali się”, że smartfon jest bardzo wytrzymały na wszelkiego rodzaju „obrażenia”. Czy faktycznie tak jest?
 
Według producenta, wyświetlacz składa się z dwóch powłok, które mają zabezpieczyć przed jego pęknięciami. Ponadto, ramka telefonu wykonana jest ze stali nierdzewnej, wsparta silikonowym tyłem. Dodatkowo urządzenie jest „zgodne” ze standardami militarnymi (MIL-STD-810G Method 516.6, Procedure IV „Transit Drop”). Na stronie LG V10 napisano również, że produkt, może nie osiągnąć takich samych rezultatów we wszystkich warunkach. Testy były wykonywane w kontrolowanym środowisku.
 
Sprawdźcie zatem na poniższym filmie, jak wypadł LG V10 w torturach i oceńcie czy smartfon za ponad 2500 zł przeszedł Waszym zdaniem ten test.
 


źródło: phonearena
Totalna obniżka ceny LG G4!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.