Samsung Galaxy S7 rozłożył na łopatki AnTuTu. O wydajność nie musimy się obawiać

Newsy

 

samsunggalaxys7

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Kilka tygodni temu do AnTuTu trafił Samsung Galaxy S7. Benchmark nie podawał jednak wyniku, lecz obiecał, że wkrótce to zrobi. Właśnie dziś jest ten dzień, w którym możemy przekonać się czy Galaxy S7 wypada w liczbach równie znakomicie, co jego poprzednik. Już teraz Wam mogę jednak zdradzić: tak, to jest prawdziwy potwór wydajnościowy.

 

Samsung Galaxy S7 pojawić się ma w dwóch wersjach. Jedna z nich wyposażona będzie w najnowszego Snapdragona, model 820. Druga zaś działać będzie na jednostce Exynos 8890. Nam prawdopodobnie przypadnie do korzystania z tej drugiej opcji. Niemniej ich wydajność jest do siebie zbliżona, więc nie ma co panikować.

 

galaxy-s7-antututest

 

Do AnTuTu trafił model z Snapdragonem 820. Mimo iż to jeszcze prototyp to testom poddano zarówno CPU jak i GPU. Samsung Galaxy S7 osiągnął wynik 125288 punktów. Jest to rewelacyjna wartość, która ponadto wyraźnie pokazuje, jaki skok technologiczny został wykonany względem poprzednika. Galaxy S6 w tym samym teście zatrzymał się „zaledwie” w okolicach 82000 punktów. Niestety w porównaniu do iPhone’a 6S i jednostki Apple A9 jeszcze trochę brakuje. Smartfon Apple zdobył aż 132000 punktów, a to znaczy, że jest o 7 tysięcy lepszy. Warto jednak dodać, że 6S pracuje na rozdzielczości Full HD, podczas gdy testowany S7 zmagał się z QHD.

 

Pamiętajmy jednak, że to tylko liczby. Prawdziwa wydajność okaże się w praktyce. Choć już teraz jestem przekonany, że tegoroczny flagowiec Samsunga nie zawiedzie nas w tej kwestii.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x