Samsung niewiele zmienił w budowie Galaxy S7? W takim razie przyjrzyjmy się szczegółom

Newsy

adv

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Galaxy S7 to kalka poprzednika, prawda? Z daleka mogłoby się wydawać, ale ja nie porównywałbym nadchodzącego flagowca do Galaxy S6, a do Galaxy Note 5, gdyż ten model jest ulepszoną odmianą zeszłorocznego modelu z najwyższej półki. W końcu to smartfon ze stylusem posiada zaokrąglone tylne rogi, które są wybawieniem.

 

Jednak o rzeczy. Na wstępie zaznaczam, że naprawdę trzeba przyglądać się szczegółom, żeby dojrzeć jakiekolwiek zmiany. OnLeaks, który ma swoje wzloty i upadki jako nadworny dostawca nieoficjalnych informacji, których producenci woleliby nie ujawniać, na swoim koncie na Twitterze przedstawił ciekawe porównanie Galaxy S7 i właśnie Note 5:

 

galaxy note 5 s7 s6 edge samsung design

 

Następca Galaxy S6 z pewnością będzie lepiej leżał w dłoni, a to za sprawą tylnej powierzchni zaokrąglonej na rogi. Jednak wszelkie plotki mówiące, że odmiana Edge będzie miała na 3 lub aż na 4 krawędzie wygięty wyświetlacz mają tutaj swoje podłoże. Również górna oraz – zapewne – dolna część obudowy będzie minimalnie odgięta od powierzchni. Powinno to poprawić trzymanie urządzenia w pozycji horyzontalnej.

 

Kolejnym szczegółem, który możemy ujrzeć i o którym często było głośno to to, że Samsung minimalnie zmniejszył wystający aparat, ale mimo wszystko wciąż jest on grubszy niż całe urządzenie.

 

 

źródło: Twitter.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x