adv

 

Galaxy S7 to kalka poprzednika, prawda? Z daleka mogłoby się wydawać, ale ja nie porównywałbym nadchodzącego flagowca do Galaxy S6, a do Galaxy Note 5, gdyż ten model jest ulepszoną odmianą zeszłorocznego modelu z najwyższej półki. W końcu to smartfon ze stylusem posiada zaokrąglone tylne rogi, które są wybawieniem.

 

Jednak o rzeczy. Na wstępie zaznaczam, że naprawdę trzeba przyglądać się szczegółom, żeby dojrzeć jakiekolwiek zmiany. OnLeaks, który ma swoje wzloty i upadki jako nadworny dostawca nieoficjalnych informacji, których producenci woleliby nie ujawniać, na swoim koncie na Twitterze przedstawił ciekawe porównanie Galaxy S7 i właśnie Note 5:

 

galaxy note 5 s7 s6 edge samsung design

 

Następca Galaxy S6 z pewnością będzie lepiej leżał w dłoni, a to za sprawą tylnej powierzchni zaokrąglonej na rogi. Jednak wszelkie plotki mówiące, że odmiana Edge będzie miała na 3 lub aż na 4 krawędzie wygięty wyświetlacz mają tutaj swoje podłoże. Również górna oraz – zapewne – dolna część obudowy będzie minimalnie odgięta od powierzchni. Powinno to poprawić trzymanie urządzenia w pozycji horyzontalnej.

 

Kolejnym szczegółem, który możemy ujrzeć i o którym często było głośno to to, że Samsung minimalnie zmniejszył wystający aparat, ale mimo wszystko wciąż jest on grubszy niż całe urządzenie.

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.