Zaskocz znajomych – ukryte i śmieszne komendy w Hangouts, o których na pewno nie wiedziałeś!

Aplikacje

hangouts-4.0

 
Hangouts, to aplikacja, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Pozwala ona na wysyłanie SMSów, MMSów, prowadzenia konwersacji, wysyłanie zdjęć, emotikon, naklejek i GIFów. Ponadto znajdziemy tu możliwości prowadzenie grupowych rozmów wideo. Program jest preinstalowany, na większości smartfonów z Androidem, więc większość Waszych znajomych powinna go posiadać.
 
Oprócz standardowych funkcji, Hangouts posiada też te ukryte, które może nie służą niczemu konkretnemu, ale są przynajmniej trochę zabawne. Jakie „Easter Eggs” można znaleźć w aplikacji? Najpierw musimy otworzyć jakąkolwiek konwersację. Następnie w polu „Napisz Wiadomość” należy „wstukać” odpowiednią treść. Oto ich spis:
 
1. Wpisz „LMAO!!”, wyślij i wpisz „LMAO!!” ponownie i znów wyślij.
2. Wpisz „/ponystream”
3. Wpisz „/ponies”
4. Wpisz „Woot!!”, wyślij i wpisz „Woot!!” ponownie i znów wyślij.
5. Wpisz /pitchforks
 
Po „wklepaniu” którejkolwiek z komend, pojawi Wam się coś na ekranie. Nie będę zdradzał co, sprawdźcie sami. Przy okazji zaskoczcie swoich znajomych, którzy na pewno o nich nie wiedzieli.
 
źródło: mentalfloss
Xperia Z5 w rewelacyjnej cenie!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x