Samsung również nie chce reklam i niepożądanej treści – od dzisiaj ich przeglądarka jest „czysta” za sprawą AdBlock Fast

Aplikacje

06493054-photo-adblock-campagne-672x372

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Niegdyś wielu producentów instalowało na urządzeniach z Androidem swoje przeglądarki internetowe. Jednak odkąd pojawił się mobilny Chrome to coraz częściej spotykamy się, że właśnie ten program początkowo ma nam wystarczyć do przeglądania stron internetowych. Samsung jeszcze do końca tak nie zmienił swoich smartfonów, gdyż wciąż oferuje swoją aplikację.

 

Koreańska przeglądarka od dzisiaj zyskuje nowe życie, gdyż firma postąpiła podobnie jak Apple, które razem z iOS 9 umożliwiło dodawanie wtyczek pozwalających na blokowanie danej treści w przeglądarce internetowej. Przez długi czas w App Store czołowe miejsca w rankingach najpopularniejszych programów zajmowały właśnie takie dodatki. Podobny ruch wykonał właśnie Samsung i pierwszą dostępną dla ich przeglądarki internetowej jest tytułowy AdBlock Fast, którego możliwości najlepiej opisuje poniższa animacja:

 

adblock samsung internet przegladarka reklamy

 

Ponad dwukrotnie krótszy czas ładowania robi wrażenie. W takim razie jeśli posiadacie smartfon lub tablet Samsunga to już możecie spróbować czy dostępna jest dla Was aktualizacji koreańskiej przeglądarki, a samego AdBlocka Fast znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

 

Jak widzicie, coraz więcej pojawia się metod promujących blokowanie reklam bez konieczności rootowania urządzenia. Oczywiście posiadają one odpowiednio mniejsze możliwości, ale to – teoretycznie – dobry znak.

 

PS. Podobne zagranie już w zeszłym roku wykonał Asus: Klik!

 

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x