List otwarty inżyniera Huawei

Huawei zaprezentuje kolejne urządzenie podczas MWC 2016. Czy chodzi o Huawei P9?

Newsy

huawei-logo-mwc-2015-3

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wydawać się mogło, że po zaprezentowaniu przez Chińczyków Huawei Mate 8 i Honor 5X skierowanego na Stany Zjednoczone, Huawei nieco zwolni tempo w najbliższych miesiącach. Nic takiego jednak nie bedzie mieć miejsca, poniewaz Chińczycy już zapowiedzieli, że wkrótce ich portfolio powiększy się o kolejne urządzenie.

 

Do tegorocznych targów MWC w Barcelonie już tylko trzy tygodnie. Najwięksi producenci z Samsungiem i LG na czele przygotowują się do wprowadzenia swoich nowych flagowców. Nic więc dziwnego, że zaproszenia na swoje konferencje wysyłają też inni producenci, wraz z tytułowym Huawei. W zaproszeniach próżno jednak było szukać jakichkolwiek informacji dotyczących nowego urządzenia, ale sami Chińczycy nie ukrywają, że na MWC ujrzymy najnowsze urządzenie z logiem Huawei.

 

Nie wiadomo jednak, czego możemy się spodziewać. Według przecieków chodzi o Huawei P9, o którym w ostatnich tygodniach coraz głośniej. Czy jednak zobaczymy już w lutym następce popularnej „ósemki”? Byłoby ciekawie!

 

Źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x