sony xperia c6 render grafika

 

Zeszły rok dla Sony nie był zbyt udany. Odbiło się to oczywiście na wynikach finansowych, ale i w bezpośrednim porównaniu z konkurencją poszczególne modele wypadały blado. Mimo wszystko doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że Japończycy są w stanie zrobić ciekawe urządzenia, ale niestety niejako odstawiają je na bok.

 

Takim przykładem może być Xperia C5 Ultra, która wprowadza kilka innowacji, ale niestety dla wielu jest za duża. W końcu 6-calowe telefony nie są największym rynkiem zbytu, co też potwierdzają Wasze wyniki głosowania w moim cyklu, w którym razem tworzymy naszego idealnego smartfona. To może następca będzie lepszy? Możecie go zobaczyć powyżej, a tutaj jedne z poprzednich zdjęć:

 

Xperia C6

 

Oczywiście wyróżnia go niemalże bezramkowa obudowa. Już Xperia C5 Ultra pod tym względem się wyróżniała. W takim razie co jeszcze wiemy o Xperii C6? Na pewno będzie miała mniejszy niż 6-calowy wyświetlacz, ale większy niż 5-calowy. Za napęd ma odpowiadać układ MediaTeka oznaczony symbolem P10 i… to wszystko, co wiemy.

 

Prezentacja tego urządzenia zapewne będzie miała miejsce na targach Mobile World Congress, gdyż nie zapowiada się, żeby Sony tym razem przedstawiło kolejne wydanie flagowej serii Xperia Z. Mimo wszystko to czas pokaże jak Japończycy od podstaw stworzyli Xperię C6.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.