ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

A jednak! Android 6.0.1 Marshmallow dla Samsungów Galaxy S6 i Edge oficjalnie dostępny – z jednym „ale”

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung marshmallow aktualizacja termin

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Samsung znowu przesuwa terminy aktualizacji swoich modeli do Androida 6.0.1 Marshmallow. Jednak okazuje się, że Koreańczycy zmienili zdanie i tak oto flagowe modele firmy dostały właśnie najnowsze oprogramowanie od Google, ale oczywiście musi być haczyk.

Koreańczycy postanowili jeszcze przed premierą Galaxy S7 pokazać użytkownikom jak działa Marshmallow w połączeniu z TouchWizem. Szczęśliwcami są użytkownicy Galaxy S6 oraz jego odmiany Edge. Ok, ale gdzie ten haczyk? Otóż jedynie w Korei Południowej użytkownicy tych smartfonów mogą je zaktualizować do Androida 6.0.1 Marshmallow. Takie modele jak Galaxy S6 Edge+ oraz Galaxy Note 5 muszą jeszcze poczekać. Podobnie jak inne rynki. My na pewno musimy poczekać do premiery Galaxy S7, gdyż ta taktyka jest już nam dobrze znana. Samsung woli razem z nowym flagowym smartfonem pokazać światu na szerszą skalę jak działa odświeżony TouchWiz na Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

Mimo wszystko wciąż możemy mieć nadzieję, że już za dwa dni Galaxy S6 Edge+ lub Galaxy Note 5 otrzymają nowe oprogramowanie – w końcu tak wynika ze wspomnianego wcześniej harmonogramu.

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy