Samsung Galaxy J7 (2016) zaoferuje nam bardzo pojemną baterię?

Newsy

samsung-galaxy-j7-price-in

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Po „zaktualizowaniu” linii A, Samsung zabrał się za urządzenia z serii J. Poznaliśmy już Galaxy J1 (2016), więc pora na J5 oraz J7. Mowa oczywiście o odświeżonych urządzeniach z tamtego roku.

 

Według kodu źródłowego, Galaxy J7 będzie oferował 5.5 calowy ekran Full HD. Oczywiście oczekujemy tutaj panelu Super AMOLED. Nowy Galaxy J7 współpracować ma z procesorem Snapdragon 650, którego wspomagać będzie 3 GB RAM. Główna kamera to 13MP jednostka (Samsung S5K3L2XX), natomiast z przodu znajdziemy kamerkę 5MP. Smartfon ma być także wyposażony w skaner linii papilarnych, i co ciekawe, ma posiadać bardzo pojemną baterię – 4300 mAh.

 

Wygląda to więc naprawdę ciekawie. Pytanie, czy cena również taka będzie…

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x