ffIX

Square Enix zbudowało już sobie dość pokaźną biblioteczkę tytułów dostępnych na Androida. Final Fantasy króluje, a liczba pobrań jak i opinie graczy pozwalają na śmiałe stwierdzenie, że odświeżenie serii i zrobienie z niej rozrywki mobilnej było naprawdę świetnym pomyłem. Teraz fani z pewnością wyczekują na Final Fantasy IX, a po zobaczeniu tego wideo liczba wyczekujących z pewnością wzrośnie.

 

Final Fantasy IX jest ostatnią grą z serii wydaną na konsolę PSX. Uważana jest również za jedną z najlepszych. Na początku roku pojawiły się pierwsze informacje na jej temat obiecujące znacznie lepszą grafikę, pełne dostosowanie do ekranów dotykowych oraz osiągnięcia. Nie podano jednak dokładnej daty premiery, ograniczono się bowiem jedynie do roku 2016. I zaserwowano króciutki trailer.

 

Z kolei teraz pojawiło się wideo, które wprawia w osłupienie nawet największych wyjadaczy tytułów.  Graficznie ta gra prezentuje się po prostu mistrzowsko i nie dowierzam, że taki tytuł może pojawić się na urządzeniach przenośnych. To tylko dobitnie pokazuje, że stwierdzenie, że duże konsole są dla dużych chłopców, a małe dla małych nie ma już sensu. Akcja na filmie rozpoczyna się od 5:50. Ja tymczasem idę dalej zbierać szczękę z podłogi.

 

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.