Ta aktualizacja Snapchata Wam się spodoba. Dodacie znajomych szybciej i łatwiej

Aplikacje

Snapchat-sposób-na-dialog-z-klientem

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jeśli są tu fani Snapchata, to z pewnością zadowoleni oni będą z aktualizacji, która właśnie debiutuje na urządzeniach z Androidem i iOS. Snapchat wprowadza kolejny sposób na podzielenie się swoim profilem ze znajomymi.

 

Do tej pory mogliśmy dodawać znajomych poprzez wpisanie nazwy jego konta, dzięki książce adresowej, za pomocą snapkodu lub lokalizacji. Dzisiejsza aktualizacja przynosi możliwość udostępnienia nazwy użytkownika. Nasz osobisty URL będziemy mogli udostępnić na serwisach społecznościowych, aplikacjach (które wyrażą na to zgodę) lub na stronach internetowych.

 

12636961_991834567530113_314892592_o

 

Snapchat kontynuuje więc swoją strategię, która miała na celu ułatwić użytkownikom dodawanie kolejnych osób. Najnowsza aktualizacja jest już dostępna w Sklepie Play, więc możecie śmiało pobierać ją na swoje smartfony.

 

Źródło: techrunch


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x