xiaomi-mi-5-leak

MWC, czyli Mobile World Congress już za miesiąc. W Barcelonie zostanie pokazanych wiele wyczekiwanych smartfonów. Wśród nich znajdzie się również Xiaomi Mi 5. Jednak Internet nie miałby sensu istnieć, gdyby nie przecieki czekające na nas za każdym rogiem. Tym razem będziemy mogli poczuć się jak nabywcy najnowszego modelu chińskiego producenta. Wyciekło bowiem pudełko…

 

 

Czego możemy oczekiwać od Xiaomi Mi 5? 5,2 calowego wyświetlacza, Snapdragona 820, najnowszej nakładki MIUI oraz Androida 6.0 Marshmallow. Bazując jednak na pudełku, którego zdjęcie wyciekło do Sieci możemy wyciągnąć wnioski, że smartfon pojawi się w czterech wersjach kolorystycznych – złotym, różowym, białym oraz czarnym. Ponadto widzimy fizyczny przycisk na frontowym panelu, prawdopodobnie wyposażony w skaner linii papilarnych. Obłe krawędzie mogą zaś świadczyć o obecności metalowej ramki, o której już wcześniej była mowa.

 

Xiaomi Mi 5 to smartfon, który z wielką chęcią wyjąłbym z pudełka. Znamy jego ceny, znamy również prawdopodobną specyfikację i możliwe warianty, jakie mogą pojawić się na rynku. Z niecierpliwością wyczekuję jego prezentacji na barcelońskich targach, gdyż jest on jednym z nielicznych sprzętów, które naprawdę są w stanie podkręcić atmosferę.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.