Huawei Ascend Mate 2 z Androidem Marshmallow (CyanogenMod 13)

Newsy

nexus2cee_cyanogen_logo_hero

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pamiętacie smartfona Huawei Ascend Mate 2? Wprowadzony do sprzedaży przez Chińczyków w I kwartale 2014 roku smartfon, z aktualizacjami łatwo nie miał. Huawei zakończyło oficjalne wsparcie dla tego modelu wraz z Androidem Lollipop, którego to Ascend Mate 2 otrzymał pod koniec 2014 roku. Próżno było szukać informacji na temat aktualizacji do Marshmallow dla tego smartfona, więc deweloperzy wzięli sprawy w swoje ręce.

 

Panowie odpowiedzialni za CyanogenMod 13 nie zostawili Huawei Ascend Mate 2 samemu sobie, i postanowili wydać aktualizację także dla niego. ROM oparty na Androidzie Marshmallow jest już dostępny do pobrania. Jeśli więc jesteście zainteresowani, możecie go pobrać TUTAJ.

 

Źródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x