ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus X do kupienia bez zaproszeń i dodatkowo wprowadza promocje – firma rezygnuje ze swojej najsłynniejszej, niechlubnej cechy dla całego portfolio

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
IMG_4440

OnePlus ze swoim pierwszym smartfonem przebojem wbił się na rynek mobilny. Później swoją premierę miał jego następca, który już tak ciepło nie został przyjęty, a stosunkowo niedawno poznaliśmy najmniejszy model określony literką „X”. Jednak od samego początku sprzedaży OnePlus One, firma była kojarzona jedynie z zaproszeniami.

Teraz oficjalnie Chińczycy rezygnują z tego sposobu „wstępnej segregacji” i decydowania o tym, kto może kupić ich smartfony. Od dzisiaj wszystkie modele można nabyć bez konieczności zdobycia wcześniejszego „pozwolenia”. Oczywiście już wcześniej można było kupić OnePlus One oraz jego następce bez zaproszeń, a dzisiaj do tej paczki dołącza ostatni w ofercie model „X”, którego recenzję niedawno mogliście przeczytać na naszym portalu. W związku z powyższym Chińczycy przedstawili ciekawe statystyki – otóż 1+1 był do kupienia razem z zaproszeniem przez 362 dni, jego następca przez 130 dni, a najmniejszy z trójki przez 92 dni. Dodatkowo OnePlus oferuje 20% obniżki na wybrane etui dla flagowego modelu oraz właśnie „X”. Sklep znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

Jednak nie ma róży bez kolców i tak oto powerbank firmy w ciągu 7 dni ma podrożeć o kilkanaście złotych. Mimo wszystko to interesujące, że OnePlus wcześniej samo poinformowało także o tej zmianie.

Sprawdź najnowsze wpisy