ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG śmieje się z Samsunga Galaxy S6 Edge+, że ten nie ma wymiennej baterii. Bardzo zabawne…

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Samsung-Galaxy-S6-Edge-26-840x560
Samsung-LG-Twitter-battery-01

 
Większość szanujących się firm i ich oddziały regionalne, posiada konto na Twitterze. Niejednokrotnie producenci smartfonów wymieniają się tam uszczypliwymi spostrzeżeniami czy komentarzami. Kilka razy pisaliśmy Wam o tego typu sytuacjach.
 
Dzisiaj rano Samsung Mobile umieścił wpis na Twitterze przypominający, że model Galaxy S6 Edge+ można naładować w jedynie 90 minut. Z kolei LG USA odpowiedziało: „przejdź z zera do pełna, w jednej chwili z wymienną baterią„, dostarczając od razu linka do modelu V10.
 

 
Czy to jest naprawdę śmieszne? Według mnie nie, a argument z wymiennym akumulatorem jest nietrafiony. Niech LG lepiej zajmie się optymalizacją baterii, gdyż LG G3 i LG G4 pracują na jednym ładowaniu wyjątkowo krótko w porównaniu do konkurencji. Z ostatnim V10 też nie jest wcale lepiej. Takie zaczepki na Twitterze mają sens, jeżeli są dobrze przemyślane. Tutaj nasuwa mi się na myśl inne sformułowanie: LG posiada wymienne baterie, ponieważ Twój smartfon będzie pracował bardzo krótko na jednym ładowaniu, stąd noś zawsze dodatkową przy sobie na wszelki wypadek.
 
źródło: twitter, phonearena
Totalna obniżka ceny LG G4!

Sprawdź najnowsze wpisy