[Film] Ukryte funkcje nadchodzącej aktualizacji chatu Snapchata na filmie od Snapprefs

Aplikacje

Snapchat

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Od kilku dni grupa Snapprefs sprawia, że możemy dzielić się z Wami informacjami na temat nadchodzącej aktualizacji Snapchata, w której zmian będzie sporo. Skąd o nich wiadomo? Otóż zostały ukryte w kodzie obecnej wersji aplikacji i grupa programistów – w tym Polak – z dnia na dzień odkrywają nowe możliwości.

 

Tym razem być może niczym Was nie zaskoczę, gdyż nowości, które zaraz zobaczycie już kilka razy opisywaliśmy, ale jeszcze ich nie prezentowaliśmy na filmie. To właśnie zrobili autorzy modułu do Xposed o nazwie Snapprefs, czyli uruchomili to, co ukryte i zaprezentowali działanie:

 

 

Autorzy Snapprefs dodają, że nowa wersja chatu działa na Androidzie w wersji Marshmallow lub Lollipop. W przypadku KitKata możemy jedynie odbierać „naklejki”, ale o ich wysyłaniu możemy zapomnieć. Mimo braku dźwięku – nie został nagrany – zaprezentowana została również funkcja mająca imitować „walkie talkie”, czyli po prostu jest to głosowa rozmowa, w której „nie możemy się przekrzykiwać.”

 

Także zmian, jak widzicie, trochę jest, ale czy w znaczącym stopniu zwiększają one użyteczność Snapchata? Według mnie jest to jedynie drobny lifting. Mimo wszystko korzystacie z chatu tego programu?

 

 

źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x