samsung galaxy s5 s6

 

Ile to już razy słyszeliśmy o tym, że Samsung kopiuje od Apple, a Amerykanie wzorują się na całym Androidzie. Niemniej jednak są takie ruchy poszczególnych firm, że dla konsumentów to dobrze jeśli konkurencja również zrobi to samo. W tym wypadku to Samsung uruchomi program, który znamy już z Apple.

 

Dokładniej rzecz biorąc chodzi o „Upgrade Program” – tak, chwytliwa nazwa, ale nie o to chodzi. Całość działa bardzo prosto: my płacimy miesięczny abonament i dostajemy najnowszego iPhone’a, a gdy ten zostanie zastąpiony to do naszych rąk trafia następca. Koszty sprowadzają się tylko i wyłącznie do miesięcznej opłaty, która wynosi (zależnie od modelu i ilości wbudowanej pamięci) od 32 do 44 dolarów. Również jesteśmy zmuszeni do podpisania umowy na 2 lata. Taki oto program ma właśnie zaprezentować Samsung w Barcelonie na targach MWC pod koniec nadchodzącego miesiąca, podczas gdy swoją premierę ma mieć również Galaxy S7.

 

Bardzo możliwe, że już słyszeliście o takim możliwym ruchu Samsunga, gdyż taka plotka pojawiła się jeszcze przed premierą Galaxy S6 Edge+, ale dopiero dzisiaj do nas wraca poprzez jedną z najbardziej znanych i największych agencji prasowych jaką jest Reuter. Na ile wycenilibyście taki miesięczny abonament, abyście się nim zainteresowali w przypadku Koreańczyków?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.