ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lenovo Vibe X3 już w sprzedaży. Głośniki z przodu, Snapdragon 808 i dobra cena – czy to wystarczy?

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
lenovo-vibe-x3

A więc szumnie zapowiadany Vibe X3 trafia do sklepów. Najnowszy model ze stajni Lenovo od początku był zapowiadany jako „designerska nowość” oraz smartfon niezastąpiony dla audiofilów. Co w ostateczności zaprezentowało nam Lenovo? O tym poniżej.

Vibe X3 będzie kosztował ok. 295 dolarów, i za tę cenę dostaniemy 5.5 calowego smartfona z ekranem Full HD, procesorem Snapdragon 808, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Amatorzy fotografii będą mogli skorzystać z 21 megapikselowej kamery głównej (Sony IMX230) oraz 8 megapikselowej kamerki przedniej. Na tyle urządzenia znajdziemy także skaner linii papilarnych, a całość dopełnia bateria 3500 mAh.

Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej doznania dźwiękowe, to tutaj Lenovo postawiło na swoim. Na przodzie urządzenia znajdziemy podwójny głośnik, który był główną osią marketingową tego produktu. Także technologia VR dla Vibe X3 nie będzie obca. Lenovo Vibe X3 potrafić ma skonwertować multimedia tak, aby spotęgować doznania w wirtualnej rzeczywistości. Do tego będzie jednak potrzebny zestaw AntVR.

W pierwszej kolejności oczywiście smartfon trafi nie gdzie indziej niż do Chin. Jeśli chodzi o dalsze plany jego ekspansji, to niestety nie ma na ten moment informacji o tym mówiących.

Źródło: gizchina, androidcentral

Sprawdź najnowsze wpisy