Hangouts z aktualizacją do wersji 7.0. Google wprowadza szybkie odpowiedzi na wiadomości

Aplikacje

hangouts-4.0

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że kolejne wersje Hangouts zostaną pozbawione możliwości wysyłania SMS’ów. Dzisiaj jesteśmy świadkami aktualizacji Hangouts, ale wygląda na to, że Google postanowiło pozostawić SMS’y, a oprócz tego dodać kilka przydatnych usprawnień.

 

Gigant z Mountain View nie zrezygnował jednak z pomysłu pozbawienia Hangouts wysyłania SMS’ów. Podczas pierwszego uruchomienia komunikatora, po uprzedniej aktualizacji do wersji 7.0, pojawi nam się komunikat, aby zmienić podstawową aplikację do wysyłania SMS’ów na Google messenger. Powyższa funkcja jednak w Hangouts cały czas jest, chociaż nie wiadomo na jak długo.

 

Najciekawszym usprawnieniem w Hangouts 7.0 jest jednak możliwość wysyłania szybkich odpowiedzi bezpośrednio z paska powiadomień. Podobną funkcję użytkownicy systemu iOS otrzymali już kilka miesięcy temu.

 

ap_resize

 

Nowością w wersji 7.0 jest także możliwość umieszczenia konkretnej rozmowy lub konwersacji grupowych na ekranie głównym, czym możemy zarządzać w menu opcji.

 

Aktualizację znajdziecie już w Sklepie Play.

 

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x