Vivo Xplay 5S zadebiutuje nie z 4, a 6 GB RAM na pokładzie?

Newsy

Vivo-XPlay-5S

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Następca smartfona Vivo Xplay 3S jest produktem, który wystawiał, wystawia, i wydaje się, że będzie wystawiał cierpliwość fanów na kolejne próby. Plotki mówiące, że Vivo Xplay 5S zadebiutuje z 6 calowym ekranem 4K okazały się nieprawdą, tak więc poza zastosowaniem procesora Snapdragon 820 (co jest niemal pewne) wszystko jest możliwe.

 

xplay 5s

 

Nowe informacje ukazały się w bazie benchmarku AnTuTu, chociaż i tutaj przecieki nakazują być ostrożnym. Największym zastrzeżeniem był ekran, który jak widzimy jest o 0.5 cala mniejszy od zapowiadanego, oraz ma niższą rozdzielczość – QHD. Mimo iż AnTuTu zdradza także ilość RAM’u, to znany skądinąd w mobilnych kręgach Jan Jiutang zapowiada, że Vivo Xplay 5S będzie posiadał nie 4, a 6 GB RAM’u, podobnie jak Huawei P9.

 

Nie są to jednak cały czas potwierdzone informacje, dlatego przyjdzie nam jeszcze poczekać na potwierdzenie tego, kto miał rację.

 

Źródło: gsmarena, antutu


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x