ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG Polska uchyliło rąbka tajemnicy na temat nowego flagowca?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
lg g5 modularny smatfon adsksl
LG G5 Twitter

 
Wraz ze zbliżającymi się targami MWC, przekazujemy Wam coraz więcej informacji na temat zbliżających się premier smartfonów. 21 lutego zostaną pokazane: Samsung Galaxy S7 oraz topowy smartfon od LG. Dzisiaj i kilka dni temu pisaliśmy, że flagowiec LG nie będzie posiadał guzików z tyłu, tak jak w przypadku np. modelu G3. Zostanie on wykonany z aluminium. Ponadto wyciekły rendery telefonu w etui, potwierdzające te informacje.
 
Dodatkowo okazało się, że być może flagowiec, który na pewno zostanie pokazany na MWC (potwierdzone przez LG), nie musi się wcale nazywać LG G5. Taką informację podało LG Polska na Twitterze wymieniając ze mną kilka postów. Sprawdźcie zresztą sami poniższą konwersację.
 

 
W takim razie czy LG całkowicie zrezygnuje z nazewnictwa „G” czy może oprócz nowego topowego modelu, który zostanie zaprezentowany 21 lutego, pojawi się później dodatkowo model G5? W końcu być może LG po prostu nie chce ujawnić samej nazwy G5 – jednak skoro potwierdzają, że będzie zaprezentowany topowy smartfon, to nie podejrzewałbym firmę o „mydlenie oczu”. Jaka jest prawda – to się okaże już wkrótce.
 
Przy okazji zapraszam na mój profil na Twitterze @adam_lulek – KLIK

Sprawdź najnowsze wpisy