Nie podoba Wam się interfejs Snapchata? Te zrzuty ekranu prezentują nadchodzący – zupełnie nowy!

Aplikacje

snapchat

 
Kilka dni temu pisaliśmy TUTAJ, o tym że Snapchat zamierza wprowadzić kilka nowych funkcji. Mają pojawić się rozmowy głosowe oraz wideo, a także walkie talkie. Znajomi będą do nas mówić nawet wtedy, gdy trzymamy telefon w kieszeni – trzeba przyznać, że dość ciekawie może to wyglądać. Aplikacja ta, z prostego programu do przesyłania ulotnych zdjęć, stara zmienić się w komunikator, który będzie konkurował np. z Messengerem.
 
Snapchat
 
Dodatkowo okazało się również, że programiści pracują nad zupełnie nowym interfejsem Snapchata. Został on odkryty przez deweloperów, którzy przeszukali kod aplikacji. Całkiem możliwe, że zmiany te pojawią się już wkrótce jako aktualizacja. Nowy wygląd pozwoli w łatwiejszy sposób wysyłać zdjęcia, czy zacząć wideo konwersację z inną osobą. Będzie można też wysyłać „naklejki”. Zobaczcie załączone zrzuty ekranu.
 
Snapchat
 
Niektórzy z Was pewnie zatęsknią za starym Snapchatem. Między innymi prostota tej aplikacji przyczyniła się do jej ogromnego suckesu.
 
źródło: the verge
Xperia Z5 w rewelacyjnej cenie!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x