LG G5

 
Targi MWC zbliżają się nieuchronnie, a wraz z nimi dwie pewne premiery. 21 lutego zostaną zaprezentowane: Samsung Galaxy S7 oraz LG G5. Informacje na temat tego pierwszego wyciekają do Internetu w dużej ilości już od jakiegoś czasu. Od niedawna mamy też coraz więcej danych dotyczących drugiego modelu. Kilka dni temu pisaliśmy (KLIK), że flagowiec LG nie będzie posiadał guzików z tyłu, tak jak w przypadku np. modelu G3.
 
Teraz mamy kolejne potwierdzenie, które nieco pokazuje realny wygląd urządzenia. W Internecie bowiem, pojawiły się zdjęcia smartfona w etui. Potwierdzony został również skaner linii papilarnych, umieszczony z tyłu telefonu. Przód smartfonu na fotografiach niewiele nam mówi. Jednak widać, iż nie będzie on posiadał dodatkowego ekranu, jak w przypadku LG V10, a taka plotka raz się kiedyś pojawiła. Przypomnijmy także, że po raz pierwszy model z serii G będzie prawdopodobnie wykonany z aluminium.
 
Lg G5 2
 
Zobaczcie zresztą sami zamieszczone dwa zdjęcia.
 

źródło: phonearena, androidcentral

Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.